Nusaybin Garanti Bankası Şubesi 14 gün karantinaya alındı

Garanti Bankası Nusaybin Şubesinde bir personelin Kovid-19 testinin pozitif çıkması üzerine Şube 14 gün karantinaya alınarak kapatıldı.

Nusaybin Garanti Bankası Şubesi 14 gün karantinaya alındı


Alınan bilgilere göre, Garanti Bankası Nusaybin Şubesinde görevli bir personel yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıkması üzerine banka şubesi karantiyana alındı.

Banka şubesine ise uyarıcı bir yazı asıldığı görüldü.

Şube kepenklerine asılan yazıda,
"Değerli Müşterilerimiz,
Koronavirüs tedbirleri kapsammda, sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını etkin bir şekilde korumaya büyük özen gösteriyoruz. Bu amaçla, şubelerimizde bir süre için dönüşümlü çalışma modeliyle hizmet vereceğiz. 

Dönüşümlü çalışma modelinde şubelerimiz, geçici bir süre için birbirleri yerine nöbetleşe hizmet verecek, şube çalışanlarımızsa evlerinden ve açık olan diğer şubelerimizden çalışmaya devam edecekler. 

Fiziki teması en az seviyeye indirerek kendi sağlığınızı korumak için öncelikle dijital kanallarımızı kullanmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Şubelerimize gelerek gerçekleştirmek istediğiniz işlemleriniz için, bugün hizmet veren şubelerimizi www.garantibbva.com.tr sayfasmdan kontrol edebilirsiniz. 

Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz" ifadeleri kullanıldı.

Paylaş: