HÜDA PAR Artuklu İlçe Başkanlığı kongresi yapıldı

HÜDA PAR Artuklu İlçe Teşkilatı’nın 3’üncü Olağan Kongresi yapıldı. Yapılan seçimde mevcut başkan Ferit Dengiz güven tazeledi.

HÜDA PAR Artuklu İlçe Başkanlığı kongresi yapıldı

HÜDA PAR Artuklu İlçe Teşkilatı 3’üncü Olağan Kongresini gerçekleştirdi. Mardin İl Binası’nda düzenlenen kongreye HÜDA PAR Mardin İl Başkanı İsmail Çevik, Artuklu İlçe Başkanı Ferit Dengiz, yönetim kurulu üyeleri, partililer ve delegeler katıldı. Yapılan seçimde mevcut başkan güven tazeledi.

HÜDA PAR Artuklu İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Dengiz, yaptığı konuşmasında şunları söyledi:

“Artuklu İlçesi 3’üncü Olağan Kongremiz başta Mardin’imize ve İslam âlemine hayırlı olsun. Gün geçtikçe HÜDA PAR’ın programına daha çok ihtiyaç duyulmaktadır. İnşallah hep beraber bu programı halka yaymak için var gücümüzle çalışacağız. Bizler, bir misyon ve o misyona layık bir vizyon çizerek inşallah en iyi hedefe gelme yolunda gayret göstereceğiz. Bizler; iyi ve güzel fikirlere her zaman açığız. Rabbim ayaklarımızı sağlam ve sabit kılsın.”

HÜDA PAR Mardin İl Başkanı İsmail Çevik ise “İlçe kongremizin ilimize, ilçemize ve tüm İslam âlemine hayırlar getirmesini Rabbimizden niyaz ediyorum. İslam'ı referans alan partimiz, bizim için amaç değil hakka ve halka hizmet etmekte sadece bir araçtır. Parti olarak bizler; siyasete İslami bir renk katma ve adaleti yeniden tesis etme düsturuyla yola çıktık.

Yeni yönetim kurulu üyelerimize şunları söylemek istiyorum; Bu görev size çok ağır bir yük yükledi. Üye kardeşlerimi, ihlas ve fedakârlıkla ellerinden gelenin en iyisini yapmaya davet ediyorum. Eğer bizler ihlas ile amel edersek, Allah bize yardım gönderecektir. Eğer bizler Allah'ın davasına yardımcı olursak Allah da bizlere yardımcı olacaktır. Bundan daha büyük bir şeref ve izzet yoktur. Bugüne kadar emeği geçen tüm kardeşlerime de teşekkür ediyorum.” dedi. (İLKHA)

Paylaş: