Nusaybin'de Milli Eğitim Müdürü çocukların hediyelerini evlerine götürdü

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM'nin 100. açılış yıl dönümü nedeniyle Nusaybin'de kutlamalar yapıldı.

Nusaybin'de  Milli Eğitim Müdürü çocukların hediyelerini evlerine götürdü

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM'nin 100. açılış yıl dönümü nedeniyle Nusaybin'de kutlamalar yapıldı.

 

Cumhuriyet Meydanında yapılan çelenk töreninden sonran Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin ve beraberindeki İlkokul Müdürleri, çocukları evlerinde ziyaret etti.

 

Kovid-19 tedbirleri iptal edilen törenler nedeniyle Çocuk Bayramını evlerinde kutlayan çocuklara sürpriz yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin, okullar tarafından belirlenen öğrencileri evlerinde ziyaret etti.

 

Çocuklara Türk bayrağı, oyuncak ve kitap  hediye eden Çetin, sevinçlerine ortak oldu.

 

Dünyada çocuklara armağan edilen tek bayramın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olduğunu hatırlatan Çetin, "Dünyayı etkisi altına alan bir salgın nedeniyle bu yıl çocuklarımız bayramlarını evlerinde kutluyor. Biz de onlara sürpriz yaptık, bayram sevinçlerine ortak olduk. Çocuklarımıza Nusaybin Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz sayın Mehmet Balıkçılar'ın selamlarını ilettik. Bu vesileyle tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını kutluyorum" dedi.

Paylaş: