İmsak:04:58 Güneş:06:19
17 °C

Çetin, Temizlik İşleri Belediyenin vitrinidir

Çetin, Temizlik İşleri Belediyenin vitrinidir

Çetin, Temizlik İşleri Belediyenin vitrinidirNusaybin Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğüne vekâleten Görevlendirilen Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin, ilçede hizmet veren tüm temizlik personeliyle bir araya geldi.
Aydınlar Konaklama Tesislerinde yapılan programda temizlik personelleriyle tek tek ilgilenen Temizlik İşleri Müdürü Vekili Çetin, verilen yemekten sonra personele hitap etti.
Konuşmasına kendini tanıtarak başlayan Çetin, Nusaybin Milli Eğitim Müdürlüğünde çalıştıkları prensiple Belediyede de hizmet vereceklerini söyledi.
Belediyelerin Temizlik İşleri Müdürlüğünün şehirler için önemine değinen Çetin, "Temizlik İşleri, Belediyenin vitrini yani biz belediyenin vitriniyiz. Nusaybin Belediyesinin başarılı olup olmadığı bu ekibin çalışmasına bağlıdır. Nusaybin'in çarşısını, sokağını temizlemek, hijyen kılmak, temiz tutmak bize bağlıdır. Tüm hizmetlerde biz yanınızda duracağız, birlikte çalışacağız. 79 personelin tamamı benim için aynı mesafededir bundan emin olabilirsiniz" dedi.
Temizlik İşleri Müdürlüğünde personelle birlikte bir mesai arkadaşlığı yapacaklarını kaydeden Çetin, konuşmasından sonra personelin sorunlarını dinledi.