Gram altın Cumhuriyet Altını Gümüş ONS Yarım Altın

Öğle:12:07 İkindi:15:13
17 °C

HÜDA Par'dan Seçmene Mektuplu Davetiye

Advert HÜDA Par'dan Seçmene Mektuplu Davetiye

24 Haziran öncesi seçmene ulaşma sürecinde farklı yöntemlere başvuran siyasi partilerden Hüda Par, Mardinli seçmenlere mektup göndererek destek istedi.

24 Haziran öncesi seçmene ulaşma sürecinde farklı yöntemlere başvuran siyasi partilerden Hüda Par, Mardinli seçmenlere mektup göndererek destek istedi.

Genel Başkanı Mahmut Yavuz, adına gönderilen mektupta seçmene HÜDA Par'a niçin oy vermesi gerektiği anlatılıyor.

Hüda Par'ın mektubunda şu ifadelere yer veriliyor:

"Değerli Kardeşim

Türkiye, yeni bir yönetim sistemine geçiyor. 15 Temmuz hain darbe girişiminde meydanlara inerek millete darbe yapılmasına hep birlikte engel olduk. 16 Nisan'da darbe ürünü sistemin kamburundan kurtulup ülkemize tertemiz bir sayfa açmak umuduyla Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine evet dedik. Temelinde adalet, merkezinde insan olan bir yönetim anlayışı için Türkiye genelinde parti olarak milletvekili seçimlerine giriyoruz.

HÜDA PAR olarak şu üç hususa dikkat çekmek istiyoruz;

Birincisi; hiçbir kanun ve uygulama inancımıza aykırı olmamalıdır. Bizler İslam'ı ölçü kabul ediyoruz ve bunu açıkça ilan eden tek partiyiz.

İkincisi; dürüst siyaset ve gerçek adalet şiarıyla çıktığımız bu yolda halkın sorunlarını gerçek manada çözmeyi vadediyoruz.

Üçüncüsü; adalet her zaman ve her şartta herkes için olmalıdır. Adalet, genciyle, yaşlısıyla, kadını ve erkeğiyle kişilerin dili, rengi ve ırkına bakmaksızın zulme uğrayan tüm hak sahiplerinin hakkını eksiksiz teslim etmektir. Bu üç hususu temin ve tesis etmekle görevli olan devlet, halkın huzur ve refahı için var olan bir hizmet kurumudur. Hizmet bir lütuf değil, halkımızın hakkıdır.

Kıymetli Kardeşim,

Toplumda, düşük gelirli ve asgari ücretli kardeşlerimiz başta olmak üzere yaşanan ekonomik sıkıntıların farkındayız. Sizlerin refah seviyesini yükseltmek için çalışacağız. istihdam ve işe alımlarda, mülakat ve adam kayırmaların önüne geçerek, ehliyet ve liyakatli olanın hakkını arayacağız.

İfsada sürüklenen, alkol ve uyuşturucu bataklığına çekilen gençliği kendi öz değerleriyle buluşturacağız.

Manevi değerlerin farkında, ilim ve fen ile meşgul olan bir nesil yetiştirme hedefindeyiz. Şunu bilmelisin ki;

Siyasetini, ilim ve irfanını Hz. Ali'den alan; Selahaddin-i Eyyubi, Nizamülmülk, Molla Gürani, Feqiye Teyran, Yunus Emre, Mevlana, Ahmed-i Xani ve Bediüzzaman'ın talebeleri olan HÜDA PAR'ın Hür Kadroları vekaletinize taliptir.

HÜDA PAR'a vereceğiniz destek ve oylarla, O'nun (cc) izniyle birlikte başaracağız.

Bu sefer HÜDA PAR

HÜDA PAR, DOĞRU KARAR"

Mehmet Yavuz

Hüda Par Genel Başkanı